Wygładzanie i odświeżanie skóry, które nie wymaga inwazyjnego działania

Zabieg infuzji tlenowej Golczewo

Zachodniopomorskie

Kiedy słyszymy o zabiegach kosmetycznych, które pozwolą na przywrócenie cerze naturalnego, zdrowego blasku, nie zawsze mamy pod uwagę, że może należeć o całkowicie bezinwazyjne metody. A przecież w ofertach salonów urody spotyka się wiele kuracji wykluczających jakiekolwiek przekroczenie bariery naskórka czy silne działanie mechaniczne. Samym z sposobów tego rodzaju, a jednocześnie hitem nowych lat w profesjonalnej kosmetyce, jest infuzja tlenowa.

Zabieg infuzji tlenowej Stepnica

Samym spośród najważniejszych atutów bezinwazyjnych zabiegów pielęgnacyjnych istnieje toż, że ich zakładanie nie wymaga czasu rekonwalescencji.

tanie hotele spa
tanie hotele spa

Innymi słowy, po dokonaniu takiej operacji można od razu wrócić do normalnych obowiązków. Nie nazywa to tak, że stosowanie delikatniejszych dróg nie skupia się z przestrzeganiem zaleceń pozabiegowych.

sposób na gładką skórę
sposób na gładką skórę

„Dobrych zasad chodzenia” po wizycie w gabinecie będzie jednak zdecydowanie mniej. Oraz co najistotniejsze, delikatne działanie danego środku nie wymaga być nie równoznaczne z niższymi efektami całej terapii. A pierwszym tego wzorcem jest infuzja tlenowa, czyli kuracja, z której potrafią użyć nawet osoby z bardzo wrażliwą, podatną na podrażnienia cerą.

Tlen hiperbaryczny i czynniki aktywne

Przeprowadzenie infuzji tlenowej nie byłoby możliwe bez zastosowania specjalnego urządzenia. W ostatnim wypadku istnieje więc aparatura, która za pomocą tlenu hiperbarycznego „wtłacza” preparat ze punktami aktywnymi w duże warstwy skóry. Pod tym względem kosmetolog może zresztą dostosować styl do niwelowanych niedoskonałości. W infuzji tlenowej do możliwości są bowiem preparaty zawierające np. wyciąg ze śluzu ślimaka (o dziełu regenerującym) lub czarny kawior (o wartościach odżywczych). Użycie danego produktu kosmetycznego przekłada się i na wyniki kuracji. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że infuzja tlenowa nie jest długim zabiegiem. Aplikacja wybranego leku na indywidualnej części ciała, poprzedzona często wykonaniem demakijażu i peelingu enzymatycznego, jest około 30 minut.
Rezultaty po kolei zabiegów infuzji tlenowej

Jakich wyników można liczyć po ukończeniu serii zabiegów infuzji tlenowej? Ta kuracja kosmetyczna, w zależności od rodzaju zastosowanego preparatu, pozwala m.in. na przywrócenie cerze dobrego i ciekawego wyglądu. A polega to przede wszystkim na kolejnym redukowaniu często występujących niedoskonałości skóry, np. przebarwień, zwiotczeń, nadwrażliwości czy nierównomiernego kolorytu. Co więcej, infuzja tlenowa zbiera się przy wypełnianiu drobnych zmarszczek, zwalczaniu bakterii powodujących trądzik czy nawet przy poprawianiu wyglądów twarzy.

Zobacz również axcess financial

Należy jednakże dbać o tym, że wspomniane przed chwilą efekty dokonuje się dopiero po przeprowadzeniu pełnej terapii w gabinecie. Ta zaś gromadzi się zazwyczaj z kolei 6 zabiegów, które są pisane w odstępach co 7 dni. Ponadto, dla podtrzymania osiągniętych sukcesów, terapię warto powtarzać 2 razy w roku.
Kiedy można dokonać taką kurację pielęgnacyjną?

Bezinwazyjne działanie infuzji tlenowej sprawia, że dokonywanie takich sposobów stosuje się z niewieloma przeciwwskazaniami. Przeszkodę do prowadzenia terapii będą jednak stanowiły m.in. ciąża, okres karmienia piersią, opryszczka w bycie aktywnym czy stany zapalne skóry. Ponadto, z infuzji tlenowej nie skorzystają osoby, które są uczulone na którykolwiek ze punktów branych w środku. Co dobre, przeciwwskazaniem do przeprowadzenia takiej kuracji pielęgnacyjnej nie jest np. silne nasłonecznienie. W związku spośród ostatnim, infuzję tlenową można prowadzić o dowolnej porze roku, chociażby w stanie letnim.

Źródło: Wygładzanie i odświeżanie skóry

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments