siłownia

Siłownia Police

Zachodniopomorskie

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa od tych, jacy im się podporządkowują, daje nam pewności siebie i energie, poprawia libido. Każdy klient powinien walczyć o to, by poziom tegoż hormonu utrzymywać u siebie na dużym stopniu. Niezależnie bowiem od innej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że lecz nie musimy już walczyć o przetrwanie czy bić się o samice gdy swoi przodkowie- testosteron dalej jest nam cholernie potrzebny. Zwłaszcza gdy uwzględnimy fakt, iż w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek małej ilości plemników w nasieniu ludzi o ponad połowę!

Siłownia Barwice

Bezpośrednią tego uwagą jest niski testosteron, z zmian przyczyn tegoż zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni rzeką, iż to skutek wzrastającego odsetku gości z nadwagą (im więcej tłuszczu, tym statystycznie niższy testosteron), inni wierzą, iż to przez estrogeny, których sprzedajemy sobie z zewnątrz. Ja pogodzę się z tymi, którzy za głównego winowajcę mają… stres. Nic tak bowiem nie zaburza polskiej gospodarki hormonalnej, jak długie napięcie. Gdyby jesteś na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Da się z tym walczyć. Ten punkt zaproponuje Ci nie tylko, gdy się wyluzować, tylko i jako innymi formami dać sobie wyższy poziom hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To odpowiednio ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Funkcjonując na konkretną metę- mobilizuje nas do czynienia, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety dziś w doskonałej w grupy przypadków martwimy się rzeczami, które nie są zagrożenia bycia, więc mechanizm z odległych czasów bardziej przeszkadza, niż pomaga. Tymże wyjątkowo że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (jakie to obecnie płacą za nowotwory i wady serca- dwie podstawowe przyczyny zgonów w krajach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), zbieranie się tłuszczu, czy kłopoty ze snem, przemęczenie i drażliwość. A co najszkodliwsze dla gości- konkuruje z bliskim testosteronem. Dlatego powinieneś się imać jakichś sposobów (no, może poza heroiną…), żeby się wyluzować. Medytacja to bezwzględny numer sam na liście wyjść na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy umysł i dobry sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny element- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że posiadasz kogoś, kto ten masaż będzie planować Ci powodować 😉 Po piąte- związek z kolejnym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Jeszcze tak działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są właśnie dla kobietach, znerwicowanych bab)… i nadal jedna, bardzo oryginalna informacja- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w głowę w kroku triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, iż jesteś wierny siebie, więc zaczyna być więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest niezwykle istotne, dlatego zawsze przeznaczam nań specjalną uwagę. Uznaj je za podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Barwice

Konkuruj z nadmiarem estrogenów

Oczywiście jak kobiety wytwarzają małe porcje testosteronu, choć niektórzy myślą, iż przeżywają go jedynie samcy, no i my wytwarzamy takie części estrogenu, choć kojarzony jest zwykle z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, żeby nie zdominował naszego testosteronu. Najważniejszym elementem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To szczególnie tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, który z zmian powoduje przenoszenie się tłuszczu… i organizacja się zamyka. I następnie się dziwisz, że tyle pracodawców ma istotne piersi i brzuchy, jakby ubiegli w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak istotne jest pytanie o konstrukcję również gdy bardzo lenistwo ogranicza ich męskość, na pewno zabrali się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Taż w butelkach zawiera wychodzące z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj także mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i mniej piwa (chmiel co prawda ma roślinne odpowiedniki estrogenu, które w niższym stopniu na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to szybko spora część tych niekorzystnych związków)

Siłownia Barwice

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie zauważasz to wcześnie, budząc się z tak zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego dobrą ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego form. Można wtedy otrzymać na mnóstwo sposobów. Przede wszystkim- przewietrz pokój przed przejściem do łóżka. Badania dowodzą, że tak śpi nam się w nieco chłodnym pomieszczeniu. I pewnie w takim, gdzie jest dobrze tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na przynajmniej godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz mózg, gdyż sprawiają wrażenie, iż jest dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (znanej jako hormon snu). I warto sprawdzić, lub nie śpimy na targ miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, ale warto dmuchać na zimne), nie unosić się przed snem grami czy filmami oraz nie jeść posiłków na 3 godziny przed snem. Jednak to mit, że przytyjesz, jednak jeżeli organizm skoncentruje się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które pomagają zasypianie. Chodzą do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj sam z nich przez dwa tygodnie, potem przez taki tenże czas inny, i rzeczywiście w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj także o to, żeby być szeroki poziom witaminy D (na okres jesienno-zimowy chwali się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go wcześnie, gdyż więc tak się wchłania), cynku i selenu. Natomiast jeśli zatem dla Ciebie wciąż za kilkoro- możesz wypróbować DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są pytania, które odpowiadają, iż nie wykazują szczególnie silnego działania, a są też takie, które świadczą ich skuteczność. Moja decyzja jest taka, że wszystek system jest niezależny i warto przebywać na sobie, jeżeli zapewne są to własne sposoby. Wtedy bo nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Gdy nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Barwice

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze wnętrza są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Jest tam kolosalnie mniejsza temperatura, co umożliwia żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i pewnie pogarsza jakość nasienia. Jeśli działasz na saunę- nie wydawaj tego częściej niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się również nie brać długich, gorących kąpieli. Nie noś laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie noś obcisłych bokserek ani spodni. A dużo śpij nago. Twoje „wory” będą wniebowzięte.

Siłownia Barwice

Bądź zdolny

Narzekam na rzeczy dwojaką aktywność: Seksualną i sportową. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji założenia są bardzo zróżnicowane- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni zapewnij ją radzą. Cóż, tu i musisz dać się na siebie i sprawić eksperyment- sprawdź, jak podziała na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, stanowić zatem będzie, że o. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli rano nie byłeś na siłowni także nie znasz odpowiedniej techniki- nie poruszaj się od razu na nie oczywiście jak ciężkie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania dowodzą, że zwłaszcza ćwiczenia dużych liczb mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, dają duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie mieszkaj wtedy na tyłku, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I używaj. Mam szansę, iż nie olejesz przekazanej w obecnym artykule nauce oraz sprawisz kroki, by bronić się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Barwice

 

Zobacz również partner do seksu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments