Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Poradnik Klienta

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim każdy konsument może korzystać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program poświęcony jest także dla klientów indywidualnych, jak oraz firm świadczących usługi skojarzone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Twarzy a marki biorące start w Katalogu Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz branych w Katalogu Partnerskim nagród są pewność, iż ich użytkownicy lub znajomi będą otrzymywać z najpiękniejszych usług hostingowych, natomiast ich branży będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za wszą inną usługę, jaka stanie nabyta z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od ceny zamówionej usługi. W wypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program działa dalej i Przyjaciele zyskują prowizję w wysokości 50% od ceny pierwszego przedłużenia usługi i 25% od jakiegoś nowego. Dodatkowo za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o ceny 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony stanowi dla każdych klientów firmy, jak i osób jakie nie są jeszcze pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można kierować także do znajomych, jak również do swoich użytkowników. Bez względu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za wszelką z nich przyznawane są punkty, jakie można zamienić na kasę czyli na pomocy w nazwa.pl.

– Jesteśmy świadomi, że dużo mężczyzn od dawna poleca pomocy w nazwa.pl, dlatego właśnie postanowiliśmy się zrewanżować i wyróżnić ich za lojalność wobec naszej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najszersze na rynku prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek okres trwania programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady startu w Katalogu Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Mężczyznę jest więc identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a dane na materiał naliczonych prowizji odpowiedzialne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Katalogu Partnerskim przelewane są w 24h na wskazane konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments