leasing bez bik

Leasing Uniejów zadzwoń 887 332 665

Poradnik Klienta

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Łączy w sobie dwa aspekty: kredytu i wynajmu.
Przedmiot leasingu w umówionym czasie nie jest twój, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Łowicz

Najczęściej leasing kojarzony jest z autami, chociaż różne urządzenia, które są Ci potrzebne w trakcie zarządzania firmą możesz nabyć w ten sposób. Młode firmy starać się o leasing już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w siedzibie ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto skonsultujesz się z agentami, z którymi prosto nawiążesz kontakt za pomocą wygodnego formularza, zamieszczonego na stronie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Jasne jest, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

W czasie rozmowy otrzymasz pełną informację, dotyczącą koniecznych dokumentów (a niewiele ich potrzeba) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Wydatki które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Kontakt z agentem, który przeanalizuje finanse i podatki, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla właściciela małej i średniej firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to duże usprawnienie. Szczególnie ważne jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

Korzystając z tej formy, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale wyposażenie i auta dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Działanie jest banalne. Wybierasz odpowiedni model auta, precyzujesz szczegóły finansowe, składasz wniosek online lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Profity płynące z tych działań są bezcenne. Oszczędzasz swój czas, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której przy zakupie indywidualnym z pewnością byś nie uzyskał. Dysponujesz autem z salonu, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty wyłącznie lejesz benzynę, nad problemami z obsługą serwisową czuwa firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Właściwie dobrane ubezpieczenia gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie stłuczki, czy gwarantują pokrycie wszelkich strat, jeśli ukradną Ci auto. Kolejny plus to fakt, że nie musisz wykupywania samochodu, który leasingujesz. Tak więc, późniejsza odsprzedaż auta i starania o korzystną sprzedaż również nas nie obchodzą.

Jeśli, boisz się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać elastyczność finansów istnieją alternatywne rozwiązania. Możesz zdecydować się na zakup auta używanego. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na samochód, który niekoniecznie jest nowy, a instytucje takie, jak Leasing Łowicz oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz też być spokojny, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z dostępnością gotówki, możesz przekształcić zapisy umowy. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdy wie, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każdy człowiek może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Podpisujemy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który sobie wybraliśmy, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. W zawartej umowie, określa się, że posługujemy się autem, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Jasne jest, nie ma żadnego przymusu wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Łowicz wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: potwierdzenia tożsamości, zaświadczenia o zatrudnieniu, wydruku z konta osobistego.

Obligatoryjnie należy zawrzeć umowę ubezpieczenia. W tym przypadku, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Może być to bardzo dobre rozwiązaniejeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Łowicz

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments