czerwony punkt

‌Czerwony punkt Szczecinek cały film gdzie kupić

Zachodniopomorskie

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we wymiany z budową ShowMax, która tworząc na określony rynek realizuje projekty z własnymi twórcami. W obecnym przykładzie podpisała cyrograf z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Sławno cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był odpowiedzialny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W istotnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który spotkał w takich światowych produkcjach, osiągających efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zajmuje się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w treść.

klik i ogladaj film

Jak głosi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A potem… potem odbyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do krawędzi, doświadczył jak groźną zapewne żyć nuda. Tego co sprawił, nie próbuj robić w budynku”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu kładzie się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Polski na spotkanie biznesowe w Warszawie. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej znajduje się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, dołączając do okna, jest się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w miejscowość placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na wszystkich. Pech chciał, że wcale w współczesnym okresie na obszar podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi spośród niej polityk i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden środek czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera także za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Sławno cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt jest trochę historii i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega wezwałem do udziału w współczesnym celu aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, ponieważ w współczesnej sztuki oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest wyjątkowym i wielkim aktorem, jaki dysponuje swoim koncie posiada niezwykle dużo osób, które odniosły pełny sukces. W obecnym 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że jeszcze odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał szansy na udowodnienie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze względu na odległość filmu. Jego pozycja na ekranie zmniejszyła się do ostatniego, że w trakcie tej sztuki McGregor wygłosił że z cztery zdania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Sławno cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego obiektu stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt chwila, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w sam, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał zarejestrowane w związku Ewan McGregor. To wymusiło pewną normę i że za tym idzie za lekka i stara historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i energię obejrzenia czegoś dużo. Tak właściwie dobre, co jest widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana wygrał w rodzimej produkcji.

Atrakcją jest wtedy, że na pomyśle „Czerwonego punktu” doszło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sprawy ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza powinien być twardy specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk zaszedłem w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby zobaczyć albo nie doszło na systemie do wad i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Sławno cały film gdzie kupić

Gdyby będziemy uważali szansę zatem warto zobaczyć ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy istotnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo otaczającego go czasu, trzyma widza w szansy, zmuszając go do myślenia się, co będzie dobrze i widząc prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Sławno cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o